• Strona główna
 • Lista artykułów
 • DOM WCZASOWY BENIA - Rabka-Ponice
 • Artykuły

  DOM WCZASOWY BENIA - Rabka-Ponice

  Dom wczasowy BENIA znajduje się w dzielnicy Rabki - Ponice ok. 2,5 km od centrum. Położony jest nad górskim potokiem Poniczanka, nieopodal.

  1.jpg

  Obiekt posiada 69 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4,5-osobowych.
  Pokoje wyposażone są w:
  * TV,
  * tapczaniki,
  * szafy,
  * stoliki,
  * krzesełka,
  * czajniki,
  * szklanki,
  * talerzyki,
  * dywaniki,
  * lustra.

  Większość pokoi posiada balkony. Na miejscu znajduje się stołówka oferująca smaczne, domowe posiłki.

  2.jpg

  Obok budynku znajduje się plac zabaw dla dzieci wykonany z drewnianych beli. Jest tu zjeżdżalnia, drabinki do wspinania, ruchomy mostek, huśtawki, oraz piaskownica. Na terenie domu wczasowego znajduje się boisko do piłki nożnej i siatkówki. Obiekt posiada dwie świetlice. Pierwsza wyposażona jest w sprzęt nagłaśniający do dyskotek, telewizor + sat, wideo, oraz kominek pokojowy. Druga świetlica posiada stół do ping ponga i może być wykorzystywana do zajęć lekcyjnych oraz wykładów i prelekcji.

  W okresie letnim polecamy piesze wycieczki korzystając z wielu znakowanych szlaków turystycznych i rowerowych wiodących w Gorce i Beskid Wyspowy.

  3.jpg

  W sezonie zimowym zachęcamy do odwiedzenia lodowiska, toru saneczkowego lub jednego z wielu wyciągów narciarskich znajdujących się na tym terenie. Oferujemy również usługi kompleksowe w postaci nauki jazdy na nartach, dowozu do wyciągów oraz zaopatrzenia w odpowiedni sprzęt narciarski.

  Więcej informacji i kontakt do nas znajdziesz TUTAJ :

  https://www.polecanenoclegi.net/firma/odsb/DOM-WCZASOWY-BENIA---Rabka-Ponice.html  redakcja
  wykonawca.pl


  Biura rachunkowe


  Warsztaty samochodowe