• Strona główna
 • Czytaj
 • O serwisie wykonawca.pl
 • O serwisie

  O serwisie wykonawca.pl

  Portal budowlany wykonawca.pl został stworzony w celu ułatwienia kontaktów pomiędzy zleceniodawcami a wykonawcami świadczącymi usługi budowlano remontowe.

  Pozwala on na zaprezentowanie firm prowadzących działalność w branży budowlano-remontowej, a z drugiej strony na zamieszczanie zleceń na roboty budowlane i remontowe przez potencjalnych inwestorów (zleceniodawców). Wystawienie zlecenia jest bezpłatne i nie zobowiązuje zleceniodawcy do skorzystania z usług wykonawców, którzy zgłosili się do niego w odpowiedzi na wystawione zlecenie.

  Jak to działa:

  Każdy zarejestrowany wykonawca otrzymuje bezpłatnie poprzez e-mail bieżące informacje o nowych zleceniach, które pojawiły się w serwisie i odpowiadają branżom określonym przez niego w formularzu rejestracyjnym.

  Jak to działa:

  W bazie serwisu znajdują się także firmy zajmujące się usuwaniem awarii w domach, mieszkaniach, biurach. W prosty i szybki sposób można znaleźć tu także wykonawcę, który awaryjnie otworzy drzwi naszego mieszkania, czy samochodu.

  Przejrzysta i prosta konstrukcja serwisu umożliwia szybki, łatwy i co istotne bezpłatny dostęp do informacji o firmach i przedsiębiorstwach budowlanych działających na terenie całego kraju.

  Serwis wykonawca.pl jest jedynie platformą pośredniczącą w kontaktach pomiędzy kontrahentami. Jego administrator nie ingeruje nigdy w bezpośrednie kontakty, jakie za pośrednictwem serwisu nawiążą kontrahenci, nie ponosi także odpowiedzialności za ewentualną niesolidność niektórych użytkowników.

  Administrator serwisu dążyć będzie do jego ciągłej rozbudowy oraz zwiększania funkcjonalności zgodnie z oczekiwaniami użytkowników serwisu.  Biura rachunkowe


  Warsztaty samochodowe