• Strona główna
 • Lista artyku��w
 • Elektronarzędzia zasilane powerbankiem?
 • Artykuďż˝y

  Elektronarzędzia zasilane powerbankiem?

  Elektronarzędzia zasilane powerbankiem?

  Nie każdy jest specjalistą od remontów i prac wykończeniowych, nie wszyscy są też zapalonymi majsterkowiczami. Jednak większość z nas z pewnością zgodzi się, że warto mieć w domu przynajmniej podstawowe elektronarzędzia, najlepiej bezprzewodowe – one na pewno się przydadzą. Ale co z akumulatorem? Ma leżeć w szufladzie i się marnować? Otóż nie! BLACK+DECKER™ przedstawia 12V SYSTEM, czyli gamę podstawowych elektronarzędzi zasilanych akumulatorem pełniącym również funkcję… powerbanku dla twojego smartfona!

  Jedna bateria – wiele zastosowań

  1.jpgDziś akumulator w smartfonie nie wystarcza na długo. Nic dziwnego – czasy, w których tylko rozmawialiśmy lub wysyłaliśmy SMS-y odeszły bezpowrotnie. Używamy wielu aplikacji, oglądamy filmy na coraz większych ekranach i w praktyce musimy ładować naszego smartfona codziennie. A jeśli bateria się skończy, a nie ma nieopodal gniazdka? Na szczęście już nie musisz się o to martwić – dzięki akumulatorowi 12V BLACK+DECKER™ możesz szybko naładować swój telefon, tablet lub inne urządzenie mobilne, gdy tylko jego bateria się wyczerpie. Ten kompaktowy powerbank z linii 12V SYSTEM zmieści się w torbie lub większej kieszeni, a gumowe rogi obudowy sprawią, że będziesz mógł bez obaw 2.jpgwrzucić go luzem do plecaka czy nawet bagażnika auta – i nic mu nie będzie. Baterię dostaniesz w zestawie z kablem o końcówkach USB-A i microUSB, a o stanie jej naładowania poinformują cię diody LED znajdujące się na obudowie.

   

  Elektronarzędzia na start

  3.jpgPrzyjrzyjmy się wspomnianym elektronarzędziom. 12V SYSTEM od BLACK+DECKER™ to sześć urządzeń napędzanych dwunastowoltowym akumulatorem, który możesz wyjmować i podłączać do sprzętu, który akurat jest ci potrzebny. Na tę linie produktów składają się: wiertarko-wkrętarka z udarem, wyrzynarka, szlifierka do detali, latarka LED z ruchomą głowicą (zakres ruchu – 90°), pistolet do kleju oraz zszywacz. Sprzęt jest lekki i ergonomiczny, 4.jpgdzięki czemu nawet w niewprawionej ręce leżeć będzie idealnie i nie pozwoli ci się zmęczyć! To linia zaprojektowana z myślą o osobach, które od czasu do czasu – zapragnąwszy dodać wnętrzom uroku – będą wykonywać proste prace w mieszkaniu, odnawiać stare krzesła czy montować nowy regał lub łóżko. Do tego nie potrzeba najmocniejszych urządzeń przeznaczonych do zadań specjalnych. 12V SYSTEM to łatwe w obsłudze, intuicyjne elektronarzędzia, które robią to, co trzeba i są przyjazne dla użytkownika.

   

  Nie musisz się znać… ani bać!

  5.jpgRynek zalany jest setkami marek i tysiącami produktów z kategorii „elektronarzędzia”. Wszystkie produkty wyglądają podobnie, mają często dziwne funkcje i różnią się cenami, a idąc w sklepie alejką z wkrętarkami, można dostać zawrotu głowy. Jak się w tym wszystkim nie pogubić? Czym się kierować przy wyborze sprzętu? Nie każdy musi przecież umieć wymienić brzeszczot w wyrzynarce, obsłużyć szlifierkę czy znać się na rozmiarach zszywek do zszywacza… Inżynierowie BLACK+DECKER™ zdają sobie sprawę z problemów, które mogą towarzyszyć niedoświadczonym użytkownikom elektronarzędzi – dlatego stworzyli linię produktów 12V SYSTEM, których użyjesz intuicyjnie, nawet jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z podobnym sprzętem. Nie musisz być ekspertem od elektronarzędzi – ważne, że jest nim BLACK+DECKER™. 

   

  6.jpgW sprzedaży dostępne są, lub w najbliższym czasie będą, następujące narzędzia bezprzewodowe BLACK+DECKER™ 12V SYSTEM:

  • 12V akumulator USB 1,5 Ah
  • wiertarko-wkrętarka
  • wyrzynarka
  • szlifierka do detali
  • latarka LED
  • pistolet do kleju
  • zszywacz
  • zestaw – wiertarka udarowa z dwustronnym bitem, szlifierka do detali z siatką ścierną, kabel do ładowania oraz miękka torba klasy premium
  • zestaw – wiertarka udarowa z dwustronnym bitem, wyrzynarka z brzeszczotem 10TPI, kabel do ładowania oraz miękka torba klasy premium
  • zestaw – wiertarka udarowa z dwustronnym bitem, wyrzynarka z brzeszczotem 10TPI, szlifierka do detali z siatką ścierną, latarka, kabel do ładowania oraz miękka torba klasy premium



  redakcja
  wykonawca.pl






  Biura rachunkowe


  Warsztaty samochodowe