• Strona główna
 • Lista artyku��w
 • GRAZBYT - szyjemy odzież roboczą dla różnych branż
 • Artykuďż˝y

  GRAZBYT - szyjemy odzież roboczą dla różnych branż

  Elastyczne podejście do Klienta, terminowość realizacji zamówień oraz konkurencyjność cen to nasze atuty, dzięki którym zaufało nam szerokie grono klientów z Polski i z zagranicy.

  Bluza-Agata-biala-z-biala-lamowka.jpgBluza-Agata-biała-z-granatowa-lamowka.jpgBluza-Agata-granatowa.jpg

  Jesteśmy producentem odzieży roboczej od 1992 r., ale w ostatnich latach nasza główna produkcja skupia się na odzieży medycznej, zaopatrzeniu piekarni, masarni, sklepów, odzieży dla firm sprzątających.
  Oprócz asortymentu, który znajdziecie Państwo na naszej stronie http://www.grazbyt.pl, szyjemy także odzież zgodnie z wzorami dostarczonymi przez klienta.

  W swojej produkcji używamy szerokiej gamy tkanin o różnym wybarwieniu.

  bluza-Gosia-biała-z-seledynowa-lamowka.jpgbluza-Gosia-rozowa.jpgbluza-Hania-niebieska.jpg

  Nasze produkty, to przede wszystkim : bluzy medyczne, fartuchy medyczne, spodnie medyczne, pasy bawełniane na maszyny piekarskie, ubrania kucharskie, bluzy szefa kuchni, ubrania piekarskie, ubrania masarskie, polary, fartuchy stylonowe, bluzy stylonowe, czapki bawełniane, czepki tiulowe – na kuchnie, chusty, flagi, koszule flanelowe, fartuchy z pcv (gumowe) dla przetwórstwa mięsnego i kamieniarzy.


  Zajmujemy się również przeszyciami dla innych szwalni.


  Na życzenie klienta na odzieży umieszczamy haft lub nadruk.


  Mamy przyjemność poinformować Państwa, że od grudnia 2018 r. otwarty zostaje nasz sklep internetowy, który możecie odwiedzić z pozycji naszej strony www.grazbyt.pl

  bluza-Hania-zolta.jpgBluza-kucharska-biala-z-czerwona.jpgfartuch-Ewa_bialy-z-biala-lamowka.jpg


  Biura rachunkowe


  Warsztaty samochodowe