• Strona główna
 • Lista artyku��w
 • Jak zamówić rolety plisowane przez internet?
 • Artykuďż˝y

  Jak zamówić rolety plisowane przez internet?

  Zakupy przez internet od lat cieszą się rosnącą popularnością. W sieci kupujemy już wszystko - począwszy od ubrań, poprzez sprzęty elektroniczne, a na elementach wyposażenia domu i żywności skończywszy. Przez internet można zamówić między innymi estetyczne rolety plisowane.

  Zalety plis


  Plisy, nazywane powszechnie roletami plisowanymi lub żaluzjami plisowanymi, to nowoczesny sposób na przysłanianie okien i przeszkleń, zarówno w domach prywatnych, jak i w biurach firmowych lub w każdym innym obiekcie, wyposażonym w okna.


  Plisy jako osłony okienne są najbardziej nowoczesnym i wysoce funkcjonalnym systemem. Są produkowane seryjnie i wykonywane na indywidualne zamówienia klientów prywatnych i instytucjonalnych. W odróżnieniu od klasycznych rolet, roletek i żaluzji, plisy pozwalają na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna. Tkanina plisy o charakterystycznej zagiętej fakturze, może być swobodnie przesuwana od dołu, albo od góry. Dlatego plisy można wykorzystywać tak jak zazdrostki.  System plis daje możliwość zasłonięcia okna od dołu, aby nie było widać z ulicy tego, co dzieje się w danym pomieszczeniu. Z tego względu plisy cieszą się szczególną popularnością wśród właścicieli mieszkań zlokalizowanych na parterze lub niskim parterze.


  Rolety plisowane można montować między listwami przyszybowymi i jest to zdecydowanie najlepsze, możliwe rozwiązanie, ponieważ dzięki niemu można otwierać okno w dowolny sposób, a plisy nie zawadzają o brzeg wnęki okiennej. Jeśli klient chce, może łączyć żaluzje plisowane z firanami i dekoracyjnymi zasłonami. Atutem tego systemu jest to, że nie posiada on stałej rynny górnej i dolnej, a sznurki do sterowania plisą są montowane bezpośrednio do listwy przyszybowej.  


  Jak zamówić rolety plisowane?


  Decydując się na zainstalowanie w swoich oknach plis należy je zamówić lub kupić gotowe od wybranego producenta. Indywidualne zamówienia będą musieli składać klienci, którzy plisy chcą montować w oknach o niestandardowych kształtach, wymiarach i położeniu. Rolety plisowane można zamówić i wycenić osobiście, w siedzibie wybranej firmy, ale wygodnym sposobem ich uzyskania będzie złożenie automatycznego zamówienia na stronie internetowej. Kupowanie plis online jest wygodne zwłaszcza wtedy, gdy wystarczy podać wymiary okna, aby producent sam dobrał odpowiednie żaluzje plisowane. Zamówienie na plisy sklep internetowy przyjmie od klienta, a w razie dodatkowych pytań będzie kontaktował się z nim mailowo lub telefonicznie. Pomiar i montaż plis wykonywany jest wówczas bezpośrednio przez zamawiającego, choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby nawet w takim przypadku zamówić usługę montażu dokonywaną przez doświadczonego montera.


  Biura rachunkowe


  Warsztaty samochodowe