• Strona główna
 • Lista artykułów
 • Marrow Sp. z o.o. Sp. K. – inwestycje w Toruniu
 • Artykuły

  Marrow Sp. z o.o. Sp. K. – inwestycje w Toruniu

  Architektura Torunia zachwyca swoją ponadczasowością i nawiązaniem do historii. Dlatego z przyjemnością obserwuje się nowoczesne inwestycje, które nawiązują do klasycznego budownictwa i doskonale wpisują się w krajobraz miasta. Deweloper Marrow - od początku swojej działalności - związany z Toruniem, oferuje prestiżowe mieszkania o wyjątkowym designie.

  Marrow Sp. z o.o. Sp. K to firma świadcząca kompleksowe usługi projektowe w zakresie opracowywania projektów wielobranżowych, a także obsługi inwestycji budowlanych od projektu poprzez realizację aż do uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Spółka od lat związana jest z toruńskim rynkiem nieruchomości, gdzie oferuje nowe mieszkania deweloperskie. Od dziesięciu lat konsekwentnie rozwija się i realizuje w branży deweloperskiej. Z uwagi na swój profesjonalizm i  projekty o najwyższej jakości, cieszy się zaufaniem wśród klientów. Obecnie dostępne mieszkania znajdziemy w dwóch prestiżowych inwestycjach.


  Apartamenty Mickiewicza


  Prestiżowa lokalizacja w centrum Torunia zobowiązuje do zachowania historycznej i klimatycznej zabudowy. Dzięki temu budynek wyróżnia się połączeniem klasyki z nowoczesnością, zachowaniem elementów dawnej kamienicy, a jednocześnie ofertą wyjątkowych rozwiązań. Apartamenty Mickiewicza to 17 mieszkań oraz 3 lokale usługowe. Budynek będzie wyposażony w 2 klatki schodowe, windę oraz podziemną halę garażową z miejscami postojowymi. Dużą zaletą inwestycji jest bliskie sąsiedztwo pięknego Parku Miejskiego oraz zabytkowej toruńskiej Starówki. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. To idealne miejsce dla osób na każdym etapie życia – singli, par czy rodzin. Walorem jest dobrze rozwinięta infrastruktura i bliskość najważniejszych usług.


  Metropolitan


  Kameralne osiedle w duchu historycznego przedmieścia. Forma budynku jest nowoczesna, ale zastosowanie surowej cegły sprawia, że idealnie wpisuje się w toruńską architekturę. Inwestycja znajduje się w pobliżu Starówki. Realizacja to czterokondygnacyjny budynek z usługowym parterem. Na podziemnej kondygnacji zlokalizowany jest parking podziemny i komórki lokatorskie. Same mieszkania są przestronne i funkcjonalne, wyposażone w balkony i loggie. Wnętrza wykończone są w bardzo dobrym standardzie, z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań i ponadczasowych materiałów. Dzięki temu, bez trudu zaaranżujemy pomieszczenia zgodnie ze swoimi potrzebami.  Cała inwestycja składa się z 26 nowych mieszkań o metrażach od 36 do 126 m2. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. Do dyspozycji mieszkańców jest winda, zewnętrzne miejsca parkingowe oraz 5 lokali usługowych na parterze. Bliskość centrum pozwoli w razie potrzeby skorzystać z oferty rozrywkowo-kulturalnej. Mieszkania w budynku Metropolitan to doskonała inwestycja zarówno prywatna, jak i jako lokal na wynajem długo- i krótkoterminowy.


  Biura rachunkowe


  Warsztaty samochodowe