• Strona główna
 • Lista artyku��w
 • Ośrodek Wypoczynkowy Maria w Lewinie Kłodzkim zaprasza.
 • Artykuďż˝y

  Ośrodek Wypoczynkowy Maria w Lewinie Kłodzkim zaprasza.

  Ośrodek Wypoczynkowy MARIA - to kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny składający się z 3 budynków całorocznych i dziewięciu sezonowych domków kempingowych, położonych w regionie Ziemi Kłodzkiej na terenie gminy Lewin Kłodzki.

  1.jpg

  Ośrodek Wypoczynkowy MARIA dysponuje 135 całorocznymi miejscami noclegowymi w 3 obiektach w pokojach 2-3-4-5-osobowych z łazienkami i umywalkami oraz 45 miejscami w domkach kempingowych (4-5-osobowe z łazienkami).

  Na terenie Ośrodka wydzielone są miejsca na ogniska i gry zespołowe.
  Teren Ośrodka jest bezpieczny, ogrodzony.

  2.jpg

  Atrakcyjność bazy turystycznej podnosi teren rekreacyjny wokół Ośrodka, bezpośrednie sąsiedztwo szlaków turystycznych, zalewu rekreacyjnego z możliwością kąpieli i plażowania, w odległości ok. 1 km pełnowymiarowa hala sportowa, w odległości ok. 500 m odkryty basen kąpielowy.

  Wokół obiektów rozciągają się tereny zielone – Wzgórza Lewińskie, Taszowskie, Góry Stołowe i Orlickie porośnięte lasami – które stwarzają możliwość czynnego wypoczynku.

  Gmina Lewin Kłodzki to miejscowość z najstarszą metryką regionu Ziemi Kłodzkiej.
  Jest dobrą bazą wypadową do wielu atrakcyjnych turystycznie miejsc położonych od Lewina w odległości od 5 do 28 km. Lewin Kłodzki sąsiaduje z Kudową Zdrój i Dusznikami Zdrój, w niedalekiej odległości Karłów, Wambierzyce, Radków, Polanica Zdrój, Kłodzko – stolica regionu, Złoty Stok, Kletno. Każda z wymienionych miejscowości posiada specyficzny klimat.

  3.jpg

  Zimą panują dogodne warunki do uprawiania narciarstwa biegowego, sanny, kuligów, Centrum Sportów Zimowych w Zieleńcu (12 km) oferuje liczne wyciągi dla miłośników narciarstwa zjazdowego i snowboardu.

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK !!!

  Więcej informacji i kontakt do nas znajdziesz TUTAJ :

  https://www.polecanenoclegi.net/firma/neup/Osrodek-Wypoczynkowy-MARIA---Lewin-Klodzki.html  redakcja
  wykonawca.pl


  Biura rachunkowe


  Warsztaty samochodowe