• Strona główna
 • Lista artykułów
 • Pensjonat BIAŁY DWOREK - pokoje, apartamenty, domki - Janosikówka - Kąty Rybackie
 • Artykuły

  Pensjonat BIAŁY DWOREK - pokoje, apartamenty, domki - Janosikówka - Kąty Rybackie

  Pensjonat "Biały Dworek" i Restauracja "Janosikówka" położone są na terenie Parku Krajobrazowego "Mierzeja Wiślana" w Kątach Rybackich. Od strony północnej Mierzeję Wiślaną oblewają wody Zatoki Gdańskiej, a od strony południowej wody Zalewu Wiślanego.

  1.jpg

  Pensjonat Biały Dworek w Kątach Rybackich zaprasza Państwa przez cały rok i proponuje wczasy, pobyty świąteczno-weekendowe, noclegi w czasie kursów, konferencji, szkoleń i spotkań integracyjnych organizowanych wraz z Restauracją "Janosikówka".

  2.jpg

  Pensjonat składa się z budynku głównego oraz trzech budynków typu bungalow. Na terenie obiektu znajduje się parking zamknięty, plac zabaw, miejsce na ognisko i grilla oraz stanowisko z rowerami dla naszych gości. Całość otoczona jest dużą ilością zieleni i znakomicie utrzymanymi trawnikami. Pokoje wyposażone są w łazienki, TV, TV-Sat (opcja), lodówki (opcja), centralne ogrzewanie, co umożliwia przyjmowanie naszych miłych gości przez cały rok.

  3.jpg

  - spotkania
  - narady
  - konferencje
  - szkolenia
  - sympozja
  - kursy

  Więcej informacji i kontakt do nas znajdziesz TUTAJ :

  https://www.polecanenoclegi.net/firma/nfna/BIALY-DWOREK--POKOJE--APARTAMENTY--DOMKI--JANOSIKOWKA--RESTAURACJA---Katy-Rybackie.html  redakcja
  wykonawca.pl


  Biura rachunkowe


  Warsztaty samochodowe