• Strona główna
 • Lista artyku��w
 • SWORNEGACE Restauracja i Pokoje Gościnne - zapraszamy na Kaszuby
 • Artykuďż˝y

  SWORNEGACE Restauracja i Pokoje Gościnne - zapraszamy na Kaszuby

  Oferujemy Państwu tradycyjną polską gościnność i odpoczynek w południowej części Kaszub, w pięknym zakątku Polski - w otulinie Parku Narodowego - Bory Tucholskie. Mieścimy się w samym centrum miejscowości Swornegacie, przy głównej ulicy. Widok z naszych apartamentów wychodzi na jezioro i rzekę.

  1.jpg

  Dla amatorów żeglowania i innych sportów wodnych - most zwodzony pomiędzy Jeziorem Charzykowskim, a Jeziorem Karsińskim znajdujący się w miejscowości Małe Swornegacie.

  Jeziora, rzeki, lasy dają możliwość spędzenia wolnego czasu wg swoich upodobań, czyli wędkowanie, spływy kajakowe, grzybobranie. Po udanym grzybobraniu możecie Państwo skorzystać z naszej suszarni.

  2.jpg

  Na terenie obiektu duży sklep spoż.-przemysł., wypożyczalnia kajaków, sprzedaż runa leśnego. W okresie zimowym zachęcamy również do odpoczynku w naszym regionie. Organizujemy kuligi, wędkowanie pod lodem.

  W naszej okolicy mamy kilkadziesiąt km ścieżek rowerowych, jak również wiele urokliwych tras wśród lasów i jezior. Krzyżują się tu szlaki rowerowe i piesze.

  3.jpg

  Nasza restauracja zabierze Cię na kulinarną wyprawę po Kaszubach. Dbamy o to, aby serwowane u nas dania smakowały jak najlepiej i bazowały na regionalnych przepisach.

  POKOJE GOŚCINNE
  Oddajemy do Państwa dyspozycji apartamenty 4-osobowe charakteryzujące się nowoczesnym stylem i kaszubską duszą. Apartamenty posiadają duże okna, które rozświetlają wnętrze. W nich pięknie zdobione, szerokie łóżka. Wysoki standard łazienek. Stoliki z wygodnymi fotelami na poranną kawę. Każdy apartament ma swój balkon, z którego można podziwiać krajobraz Swornegaci.

  4.jpg

  Mniejsze pokoje, bez balkonów, ale również posiadają nowoczesne łazienki, wygodne łóżka, widok z okna na jezioro Karsińskie i rzekę Brdę.

  Więcej informacji oraz kontakt do nas znajdziesz TUTAJ :

  https://www.polecanenoclegi.net/firma/tczh/SWORNEGACE-Restauracja-i-Pokoje-Goscinne.html  redakcja
  wykonawca.pl


  Biura rachunkowe


  Warsztaty samochodowe