• Strona główna
 • Lista artyku��w
 • Sprzątanie miejsca pracy może wciągać – oto nowy odkurzacz STANLEY FATMAX®!
 • Artykuďż˝y

  Sprzątanie miejsca pracy może wciągać – oto nowy odkurzacz STANLEY FATMAX®!

  STANLEY FATMAX® prezentuje najnowszy model odkurzacza warsztatowego do pracy na mokro i na sucho. Moc ssania 954 litry na minutę, zbiornik 7,5 litra oraz wąż długi na 2,4 metra z szeroką dyszą i końcówką do szczelin sprawiają, że sprzątanie miejsca pracy z suchych i mokrych zanieczyszczeń jest wygodne i szybkie!

  STANLEY FATMAX® po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, prezentując nowy odkurzacz – model FMC795B. Opinie o jego wyjątkowych możliwościach nie są wyssane z palca! To nowoczesny, poręczny produkt o potężnej mocy. Służy do sprzątania zarówno suchych odpadków, jak i wody. Zapraszamy do wciągającej lektury!

   

  FMC795B_1_min.jpg


  Szybki i wściekły

  STANLEY FATMAX® FMC795B to prawdziwy tytan pracy i demon szybkości – pochwalić się może mocą ssania 954 litrów na minutę! I nieważne, czy przycinałeś listwy lub płyty karton-gipsowe, montowałeś szafki w kuchni czy pękła Ci rura w łazience – dzięki osiągom tego odkurzacza sprzątniecie pyłu, wiórków i wszelkiego bałaganu, nawet mokrego, zajmie Ci pół minuty! Ponadto, jeśli Twój samochód wymaga gruntownego wyczyszczenia, z pomocą nowego odkurzacza STANLEY FATMAX® zrobisz to ekspresowo. Wygodna rękojeść urządzenia ułatwia jego przenoszenie, a pojemnik łatwo opróżnisz i zabezpieczysz trwałym zatrzaskiem.

  FMC795B_A9_min.jpg


  Wszystko w porządku

  Dobrego fachowca poznasz nie tylko po umiejętnościach, lecz także po tym, w jakim stanie zostawi po sobie miejsce pracy. Nowy odkurzacz STANLEY FATMAX® FMC795B o pojemności zbiornika 7,5 litra ułatwi wszystkim ludziom dobrej roboty szybkie uprzątnięcie wiórków, skrawków, opiłków, ścinek, zrzynek, a nawet śrub! Jest kompatybilny ze wszystkimi akumulatorami 18 V STANLEY FATMAX®, a do zakamarków z łatwością dociera dzięki wężowi mierzącemu 2,4 metra. A po wszystkim rurę o szerokiej dyszy i końcówce do szczelin łatwo zwiniesz do pojemnego schowka w obudowie.

  FMC795B_A12_min.jpg


  Tylko dla fachowców

  Dla kogo przeznaczony jest nowy odkurzacz STANLEY FATMAX®? Zarówno dla profesjonalnych wykonawców prac budowlanych, właścicieli firm remontowych, jak i wszystkich fachowców, którzy cenią sobie wygodę użytkowania odkurzacza bezprzewodowego, długą pracę akumulatora i przede wszystkim – moc! Tam, gdzie inny odkurzacz dłużej nie pociągnie, z pomocą przybywa STANLEY FATMAX® FMC795B!

   

  Zalety odkurzacza STANLEY FATMAX® FMC795B – podsumowanie:

  • moc ssania: 954 l/min
  • 28 minut pracy akumulatora 4,0 Ah
  • 7,5 l pojemności zbiornika
  • wąż o długości 2,4 m z szeroką dyszą i końcówką do szczelin
  • mobilność, manewrowość i łatwe opróżnianie
  • wygodna rękojeść i trwały zatrzask pojemnika
  • wbudowane schowki i magazynek na akcesoria – łatwość przechowywania

   

  Odkurzacz STANLEY FATMAX® FMC795B dostępny jest w sprzedaży w cenie 399 PLN brutto.  redakcja
  wykonawca.pl


  Biura rachunkowe


  Warsztaty samochodowe