• Strona główna
 • Lista artyku��w
 • Torby z funkcjonalnością skrzynki narzędziowej
 • Artykuďż˝y

  Torby z funkcjonalnością skrzynki narzędziowej

  Nowe, wielofunkcyjne torby na narzędzia STANLEY® FATMAX® to jedne z tych produktów, które są estetyczne i pozytywnie przechodzą wszelkie testy na praktyczność i wytrzymałość.

  Z początku trudno się domyśleć, że mamy do czynienia z torbami narzędziowymi. Z wyglądu, torbom STANLEY® FATMAX® bliżej do plecaków i toreb sportowych. Dopiero analiza detali przekonuje, że są to produkty mające najważniejsze funkcjonalności skrzynek na narzędzia. Największymi zaletami toreb jest estetyka, lekkość, łatwość transportu oraz szybki dostęp w kilka sekund.

   

  Torba na narzędzia w trzech odsłonach

  stanley_1.jpgŁatwiej dokonać wyboru, jeśli ma się świadomość, że torby STANLEY® FATMAX® występują w trzech wariantach: plecaka (FMST1-80144), torby z otwartą komorą (FMST1-80146) i torby z zamkniętą komorą (FMST1-80147). Wszystkie mają praktyczny czarny kolor z charakterystycznymi dla marki żółtymi akcentami. Choć trudno oczekiwać tego od toreb na narzędzia – te są bardzo estetyczne i ciekawie wykonane.

   

  Więcej niż plecak

  stanley_2.jpgW przypadku plecaka STANLEY® FATMAX® FMST1-80144, użytkownik powinien zwrócić uwagę nie tylko na lekkość i wygodę noszenia, ale również na usztywniane dno, wzmocnione szwy, różnej wielkości kieszenie i mocowania na narzędzia. Co więcej, w plecaku znajduje się miejsce na drobiazgi typu portfel i telefon oraz komora na laptopa. Tylna ścianka jest usztywniana, co pomaga w odpowiednim rozłożeniu ciężaru, a także pokryta poduszkami i siatką zapewniającymi wygodę i dystans pomiędzy plecami a plecakiem. Dzięki mocnym rączkom, plecak można trzymać jak zwykłą torbę. Bez obaw można w nim nosić ciężkie narzędzia.

   

  Torba à la skrzynka

  stanley_3.jpgModel torby z otwartą komorą STANLEY® FATMAX® FMST1-80146 wyróżnia się metalowym uchwytem i ergonomiczną rączką. Choć torba jest usztywniania i stabilna, to brezentowy materiał jest na tyle elastyczny i trwały, że nie ulega zarysowaniom czy uszkodzeniom. Dodatkowe pasy z miękkimi poduszkami do zwieszenia torby przez ramię przydadzą się, gdy potrzebne są wolne ręce. Oprócz głównej, pojemnej komory torba posiada również boczne kieszenie na drobiazgi oraz szerszą, szczelnie zamykaną komorę przednią. Wzmocnione dno chroni materiał przed zbyt szybkim zniszczeniem.

   

  Model nie tylko dla podróżujących

  stanley_4.jpgTorba STANLEY® FATMAX® FMST1-80147 z zamkniętą komorą jest doskonale przystosowana do transportu oraz sytuacji, gdy użytkownik chce lepiej zabezpieczyć narzędzia przed wilgocią i zanieczyszczeniami. Można ją z łatwością otworzyć na pełną szerokość, aby uzyskać dostęp do wnętrza. Torba ma dwie, dodatkowe boczne komory – idealne na mniejsze narzędzia lub osobiste przedmioty. Dno jest usztywniane i zabezpieczone, co pozwala zwiększać obciążenie w środku.

   

  stanley_5.jpgW przypadku wszystkich nowych toreb narzędziowych STANLEY® FATMAX®, na uwagę zasługuje wspomniany wcześniej materiał –  impregnowany brezent. Z tej bardzo wytrzymałej tkaniny produkuje się np. namioty i plandeki. I to właśnie dzięki niemu nowe torby i plecak są nieprzemakalne, elastyczne i niemal niezniszczalne.

  stanley_6.jpg


  Biura rachunkowe


  Warsztaty samochodowe