• Strona główna
 • Lista artyku��w
 • Zapraszamy do Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego w Wiciu koło Darłowa
 • Artykuďż˝y

  Zapraszamy do Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego w Wiciu koło Darłowa

  Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy znajduje się w kąpielisku nadmorskim, położonym na północno – wschodnim krańcu gminy Darłowo w miejscowości Wicie. Jest otoczone z jednej strony lasem, z drugiej z jeziorem oraz z polami uprawnymi. Jest to mała miejscowość dzięki czemu jest cisza, spokój nie ma tłumów i w pełni odpowiada komuś, kto chce odpocząć i pożyć z naturą. Sprzyja temu również klimat okolicy.

  1.jpg

  W Ośrodku Szkoleniowo Wypoczynkowym znajdują się pokoje 2 i 4 osobowe w domkach. Każdy domek wyposażony jest w łazienkę, aneks kuchenny, ganek oraz osobne wejście.

  Pokój 2 osobowy o powierzchni 18m2
  - część sypialniana z aneksem 15m2, łazienka 3m2, balkon 3m2, ganek 3m2.

  Pokój 4 osobowy o powierzchni 36m2
  - część sypialniana z aneksem 33m2, łazienka 3m2, balkon 6m2.

  2.jpg

  Do dyspozycji gości grill, miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci: piaskownica, huśtawki, zjeżdżalnie, drabinki oraz wypożyczalnia rowerów. Dla gości spędzających wypoczynek w naszym ośrodku zapewniamy bezpłatny parking, przy każdym domku.

  3.jpg

  Pobyt nad morzem samo w sobie dostarcza wielu przyjemności. Warto jednak urozmaicić czas wypoczynku i skorzystać z wielu atrakcji, jakie oferuje okolica.
  Piaszczysta i szeroka plaża i morze są tym elementem, które przyciągają turystów. Tutaj z dala od głośnych kurortów można naprawdę wypocząć i naładować akumulatory.

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

  Więcej informacji i kontakt do nas znajdziesz TUTAJ :

  https://www.polecanenoclegi.net/firma/rboe/Osrodek-Szkoleniowo-Wypoczynkowy-Wicie.html  redakcja
  wykonawca.pl


  Biura rachunkowe


  Warsztaty samochodowe