• Strona główna
 • Lista artyku��w
 • Zapraszamy do willi STAROPOLSKIEJ w Piasecznie
 • Artykuďż˝y

  Zapraszamy do willi STAROPOLSKIEJ w Piasecznie

  Willa Staropolska jest nowoczesnym obiektem położonym w odległości ok. 400 metrów od obwodnicy Piaseczna(trasa Warszawa - Góra Kalwaria), w bocznej ulicy zapewniając naszym gościom spokój, dyskrecje oraz wysoki standard oferowanych usług.

  1.jpg

  Każdy pokój w obiekcie Willa Staropolska urządzony został w jasnych, żywych kolorach i wyposażony jest w telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. We wszystkich pokojach mieści się nowoczesna łazienka z prysznicem.

  WillaStarpolska, to nie tylko obiekt noclegowy. To również wyjątkowe miejsce do o organizacji konferencji, szkoleń, seminariów i spotkań firmowych pod Warszawą w Piasecznie.

  2.jpg

  Zapewniamy również kompleksową obsługę techniczną i gastronomiczną spotkań (przerwy kawowe, lunch, pełne wyżywienie).

  Mamy duże doświadczenie w obsłudze biznesowych gości, od wielu lat spełniamy oczekiwania najgardziej wymagającyh klientów szukających znajomitej lokalizacji w Piasecznie pod Warszawą.

  Przytoczymy tylko jedną opinię z wielu pozytywnych opinii naszych klientów :

  "Willa Staropolska - urocza, ciekawa, pełna historycznych, kolekcjonerskich przedmiotów. Prowadzona przez przesympatyczną i interesującą rodzinę, podającą smaczne i sycące śniadania, w godzinach uzgodnionych z gościem. Spokojna, cicha i bardzo czysta, z dużym, bezpłatnym parkingiem."

  Więcej informacji i kontakt do nas znajdziesz TUTAJ :

  https://www.polecanenoclegi.net/firma/nerf/Willa-Staropolska---Piaseczno.html  redakcja
  wykonawca.pl


  Biura rachunkowe


  Warsztaty samochodowe