• Strona główna
 • Lista artykułów
 • Zapraszamy w lubelskie do gościńca NA STOKU w Bobliwie koło Izbicy.
 • Artykuły

  Zapraszamy w lubelskie do gościńca NA STOKU w Bobliwie koło Izbicy.

  Miejscowość Bobliwo to mała i spokojna wieś położona na Wyżynie Lubelskiej, oddalonej od Osady Izbica o około 8km. na głównej trasie Lublin-Krasnystaw-Zamość. W tej oto pięknej okolicy stworzyliśmy Stok narciarski dla miłośników białego szaleństwa oraz wspaniałe i komfortowe noclegi Gościniec.

  1.jpg

  STOK NARCIARSKI

  Na naszym stoku znajduje się profesjonalny wyciąg narciarski najdłuższy na Lubelszczyźnie. Mogą korzystać zarówno osoby zaawansowane, jak i te rozpoczynające swoją przygodę z narciarstwem.

  Stok jest sztucznie naśnieżany i sztucznie oświetlany, pozostaje do dyspozycji narciarzy nawet wtedy, gdy pogoda nie dopisuje. Dodatkowym udogodnieniem jest wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego.

  2.jpg

  Na stoku funkcjonuje szkółka narciarska. Wykwalifikowani, doświadczeni instruktorzy uczą jeździć na nartach zarówno dzieci, jak i dorosłych. W przerwach między zjazdami można skorzystać z zaplecza gastronomicznego. Ponadto niedaleko, bo zaledwie 200 m od stoku, znajduje się nasz Gościniec oferujący komfortowe noclegi.

  3.jpg

  GOŚCINIEC

  W budynku znajduje się 10 pokoi, w zależności od ilości osób, kuchnia do dyspozycji (z pełnym wyposażeniem), telewizja cyfrowa, dormowy internet Wi-Fi, a dla aktywnych polecamy kort tenisowy.
  Nasz Gościniec to idealne miejsce na organizację imprez okolicznościowych – zarówno ważnych i eleganckich uroczystości, jak i mniej formalnych spotkań. Doskonała kuchnia, elegancki wystrój, pomocny i zaangażowany personel oraz ustronna atmosfera sprawiają, że odbywające się u nas uroczystości na długo zapadają w pamięć naszym Gościom.

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY ZIMĄ I LATEM

  Więcej informacji i kontakt do nas znajdziesz TUTAJ :

  https://www.polecanenoclegi.net/firma/qfog/Gosciniec-NA-STOKU-Bobliwo.html  redakcja
  wykonawca.pl


  Biura rachunkowe


  Warsztaty samochodowe