• Strona główna
 • Lista artyku��w
 • Maksymalna ochrona kolan podczas robót budowlanych
 • Artykuďż˝y

  Maksymalna ochrona kolan podczas robót budowlanych

  Prace budowlane wymagają częstego przebywania w pozycji klęczącej. Aby chronić stawy kolanowe i zapobiec szybkiemu zmęczeniu, marka Snickers Workwear wprowadziła wentylowane nakolanniki 9112 D3O® Lite™. Innowacyjne ochraniacze zapewniają doskonałe dopasowanie, amortyzację, a także komfort termiczny podczas układania parkietu, fugowania czy prac ogrodowych.

  Nakolanniki 9112 D3O Lite od Snickers Workwear wykonano z miękkiego, a zarazem mocnego i odpornego na przecięcia tworzywa D3O®, zapewniając pełną ochronę kolan i długotrwałe użytkowanie. Model wyróżnia doskonała wentylacja zwiększająca komfort pracy w upalne dni. Dzięki ergonomicznym, zakrzywionym kanalikom powietrznym ochraniacze indywidualnie dopasowują się do kształtu kolan, umożliwiając równomierne rozłożenie nacisku i doskonałą amortyzację podczas robót. Jednocześnie zachowują elastyczność w trakcie chodzenia. Zaawansowany kształt zabezpiecza stawy przed urazami i sprawia, że wykonywanie zadań wymagających częstego klękania jest mniej męczące. Model formowany jest wtryskowo, dzięki czemu zyskuje wysoką trwałość i spełnia najwyższe wymagania normy EN14404. Nakolanniki 9112 D3O Lite™ - pasują do wszystkich spodni Snickers Workwear z system ochrony kolan KneeGuard™, który daje możliwość ich optymalnego pozycjonowania.

  Rześko, sucho i przewiewnie

  Rozwiązaniem zapewniającym maksymalny komfort pracy latem jest stosowanie nakolanników 9112 D3O Lite™ w zestawie z superlekkimi spodniami roboczymi LiteWork 6206 - z systemem zapobiegającym przesuwaniu się ochraniaczy i specjalnymi wzmocnieniami w części kolanowej. "Oddychające" spodnie wykonano w nowoczesnej technologii 37,5® - zapobiegającej nadmiernemu poceniu się. Rozwiązanie wykorzystuje osadzone we włóknie aktywne cząstki, które reagują na ciepło ciała, przechwytują i uwalniają opary wilgoci utrzymując idealny mikroklimat skóry. Szybkoschnąca tkanina - wysycha do 5 razy szybciej niż tradycyjne materiały odprowadzające wilgoć - chłodzi skórę, zwiększając wydajność i komfort podczas ciężkiej pracy czy wysokich temperatur. Dodatkowo spodnie LiteWork 6202 wyróżnia nowoczesny fason i funkcjonalność. Lekko profilowane nogawki i rozciągliwy klin pozwalają na idealnie dopasowanie do ciała i pełną swobodę ruchu podczas wykonywania zadań. Łatwo dostępne worki kieszeniowe z komorami na suwak, zamykane kieszenie oraz pętle na narzędzie sprawią, że wszystko, co potrzebne będzie zawsze pod ręką. Spodnie dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów: od 44 do 64, w kolorach: czarnym, khaki i navy blue.

  Odzież Snickers Workwear można znaleźć w renomowanych sklepach z odzieżą BHP.

  Więcej informacji: www.snickersworkwear.pl i www.hultaforsgroup.pl  redakcja
  wykonawca.pl


  Biura rachunkowe


  Warsztaty samochodowe